Sala konferencyjna w Muzeum Nyskim

Sala Konferencyjna w Muzeum nyskiem jest idealnym przykładem rzemiosła, rękodzieła oraz umiejętności łączenia ze sobą wielu form i materiałów. To właśnie tam, od 2015 roku można spotkać jedną z naszych największych i najbardziej pracochłonnych realizacji. Meble do sali Konferencyjnej zaprojektowane tak aby idealnie wpasowywały się w charakter muzeum.

Sala obrad w Muzeum Nyskim- Luksusowe meble kontraktowe na wymiar

Wnętrze sali Konferencyjnej, sala spotkań i narad. Sala znajduje się na jednym z pięter dawnego pałacu miejskiego zaliczanego do dzieł śląskiej architektury barokowej. Okazała budowla, niespotykane wzornictwo oraz liczna ilość dzieł oraz antyków.

Drewniane meble na zamówienie do wnętrz Kontraktowych

Do realizacji mebli używaliśmy wysokiej jakości półproduktów oraz surowców. Realizacja mebli do sali obrad obejmowała stoły konferencyjne z miejscem na mikrofony, włoskie krzesła, loże z herbami poszczególnych miast, główną lożę dla prowadzących obrad. Ponadto, pod ścianą znajdują się loże z siedziskami umieszczone na podestach.

ławka- loża- ławki na podeście- ławki z tapicerowanym oparciem i siedziskiem- ławki kościelne, do sal konferencyjnych, ławki do sal muzealnych

Jesteśmy producentem mebli Kontraktowych i zabudów po indywidualny projekt. Klasyczna i nowoczesne meble drewniane i fornirowane.

JAKOŚĆ- ESTETYKA- FUNKCJONALNOŚĆ