Jak złożyć zamówienie


W naszej manufakturze mebli zaprojektujesz i zamówisz meble na zamówienie. Co więcej, możesz również zapoznać się z naszą szeroką oferta kolekcji w różnym stylu i dowolnie ją spersonalizować.

Manufaktura oferuje szeroką gamę wykończeń i rozmiarów dla każdego modelu.

  • Przykładowo jesteś zainteresowany zakupem szafy na wymiar
  • Z naszej strony proponujemy zaprojektowanie szafy wg Twoich wymiarów za pomocą programu do wizualizacji
  • wspólnie zaprojektujemy wnętrze szafy aby była ergonomiczna i funkcjonalna

Jak wygląda proces zakupu mebli?


Pierwsza Opcja

Krok 1- Aplikowanie/ Kontakt

Wybierz swój ulubiony produkt i w okienku po prawej stronie wybierz opcje “ZAPYTAJ O PRODUKT” tam kolejno opisz jak chciałbyś spersonalizować wybrany produkt.

Krok 2- Telefon od doradzcy klienta

W najbliższej przyszłości doradzca skontaktuje się z Tobą, aby omówić możliwe opcje tego produktu W razie konieczności prześlemy dodoatkowe zdjęcia mebli, rysunki oraz zdjęcia wykończeń lub elementów. Po konsultacji wycena zostanie wysłana na maila z terminem ważności do 14 dni roboczych.

Krok 3- Zawarcie umowy

Jeżeli będą Państwo zadowoleni z naszej oferty, zostanie sporządzona umowa wraz z specyfikacją i rysunkami( jeżeli tego wymaga zamówienie).

Druga Opcja

Krok 1- Odwiedź Manufakturę w showroomie

Możesz podjechać do naszego showroomu znajdującego się w Dobrodzieniu przy ul. Wojska Polskiego 41 obok naszego zakładu produkcyjnego. Co więcej, po wcześniejszym umówieniu się jesteśmy dostępni również w niedzielę.

Krok 2- Dobór Kolekcji lub wlasny projekt

Salon prezentuje bazę wzorów mebli z naszych kolekcji oraz szeroką gamę tkanin, kolorystyki, wzorników i wykończeń. Na miejscu wspólnie stworzymy wstępny projekt, zbierzemy informację aby dokonać wyceny, ktorą wyślemy na maila.

Krok 3- Zawarcie umowy