Pomieszczenia

Pomieszczenia w Twoim domu powinny być zaprojektowane w taki sposób abyś czuł się w nich dobrze a samo funkcjonowanie nie sprawiało kłopotu. Jeżeli jesteś poszukiwaczem swojego stylu, wybierz pomieszczenie, które Cie interesuje.

Z nami urządzisz swój dom na wymiar. Nasza ofera mebli na wymiar skierowana jest do klientów indywidualnych jak i komercyjnych.

Jak zacząć aranżować swoje pomieszczenie?

Z aranżacją wnętrz spotkaliśmy się w swoim życiu już kilka, jak nie kilkanaście razy. Najprawdopodobniej nawet, nie zwróciliście uwagi że właśnie ingerujecie w pomieszczenie, zmieniając je, lub jadąć do sklepu wnętrzarskiego. Jednak gdy macie do czynienia z prawdziwym remontem swojego pomieszczeni, np. kuchni, jadalni, salonu czy sypialni albo przedpokoju, to przy przemalowywaniu ścian, zadajecie sobie pytanie co z meblami z tego pomieszczenia. Tak i to jest pierwszy krok, zanim zaczniecie coś zmieniać. Co z meblami, czy może nowe, czy może sprzedać a może dokonać renowaćji.

Pomyślcie czy styl tego pomieszczenia Wam odpowiada czy jednak warto byłoby co zmienić. Bo w pierwszej kolejności stylu nadają kol. ścian, podłogi ale właśnie meble w pomieszczeniu są uzupełnieniem tego stylu lub przełamaniem.

Wybierz pomieszczenie które chcesz zmienić

Jeżeli chcesz więcej poczytać jak dobrze zaaranżować wnętrze zerknij w dół w najnowsze wpisy