Czym się zajmujemy

Producent mebli na wymiar klasycznych i nowoczesnych. Meble drewniane w szerokiej ofercie mebli do sypialni, garderoby, meble kuchenne.

 

Kontakt

ZADZWOŃ   +48 888 273 297

NAPISZ         BIURO@MEBLEKARPINSKIKOZA.PL

ODWIEDŹ    46-380 dOBRODZIEŃ

UL. WOJSKA POLSKIEGO 41

« 1 z 2 »

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-MAIL: BIURO@MEBLEKARPINSKIKOZA.PL

ZADZWOŃ: +48 888 273 297

                         +48 606 725 392

ODWIEDŹ NAS W NASZEJ SIEDZIBIE FIRMY

UL. WOJSKA POLSKIEGO 41

46-380 DOBRODZIEŃ


POMIAR  –  PROJEKT/ WIZUALIZACJA  –  WYCENA  –  WYKONANIE  –  MONTAŻ

Manufaktura mebli z 50 letnia tradycją na rynku meblarskim.

Wykonujemy meble na wymiar z drewna oraz okleiny naturalnej i sklejki. Meble o klasycznych frontach w ramkę oraz fronty lakierowane na wysoki połysk.

Wykonujemy również stolarkę budowlaną ->  indywidualnie zaprojektowane DREWNIANE drzwi wewnętrzne, KASETONY, LISTWY PRZYPODŁOGOWE, KLASYCZNA LUB NOWOCZESNA BIAŁA BOAZERIA.

Pełnimy usługi meble na wymiar Wrocław również na jego terenie jak i miastach ościennych. Szafy i garderoby z przesuwnymi drzwiami na zamówienie w stylu klasycznym i nowoczesnym. Wykonujemy szafy czterodrzwiowe na wymiar otwierane i przesuwne. Co więcej wykonujemy wizualizacje, projekty i pomiar u klienta. Tworzymy drewniane meble na wymiar oraz luksusowe meble na wymiar. Jesteśmy rzetelnym producentem, który zadowoli każdego klienta oraz w pełni go obsłużyć. Ponadto nasza marka współpracuje z renomowanymi producentami systemów do kuchni na wymiar oraz mebli na wymiar do przedpokoju i garderób do zabudowy i szaf pod skos.

MEBLE ŁAZIENKOWE NA WYMIAR

Jeżeli masz do zaprojektowania meble na wymiar do łazienki, gwarantujemy wysoką jakość drewnianych mebli oraz wysoką technologię wodo- oraz paro odporną. Nowoczesne szafki łazienkowe na wymiar oraz lustra na panelu drewnianym do łazienki. Możliwość wykonania szafek z drzwiczkami szklanymi, hartowanymi.

KUCHNIE NA WYMIAR WROCŁAW

Szybki i sprawny projekt u KLIENTA mebli na wymiar do kuchni Wrocław i okolice. Kuchnie na wymiar klasyczne oraz nowoczesne. Ponadto firma współpracuje z wieloma znanymi i renomowanymi markami sprzętu AGD do zabudowy i nie tylko.