Czym się zajmujemy

Producent mebli na wymiar klasycznych i nowoczesnych. Meble drewniane w szerokiej ofercie mebli do sypialni, garderoby, meble kuchenne.

 

Kontakt

ZADZWOŃ   +48 888 273 297

NAPISZ         BIURO@MEBLEKARPINSKIKOZA.PL

ODWIEDŹ    46-380 dOBRODZIEŃ

UL. WOJSKA POLSKIEGO 41

Meble na wymiar Katowice

« 1 z 2 »

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-MAIL: BIURO@MEBLEKARPINSKIKOZA.PL

ZADZWOŃ: +48 888 273 297

                         +48 606 725 392

ODWIEDŹ NAS W NASZEJ SIEDZIBIE FIRMY

UL. WOJSKA POLSKIEGO 41

46-380 DOBRODZIEŃ

Meble na wymiar Katowice oferujemy jako Manufaktura mebli Karpiński Koza. To ponad 50 letnia marka istniejąca na polskim rynku meblarstwa. Pochodząca z Dobrodzienia w swoim kręgu obsługuje klientów z województwa śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego, małopolskiego, łódzkiego jak i również współpracuje z wieloma klientami, projektantami, firmami w całej Polsce i za granicą.


Oferta marki Manufaktura mebli Karpinski Koza jest bardzo szeroka, dzięki czemu każdy klient znajdzie coś satysfakcjonującego dla swojego wnętrza.

Firma oferuje indywidualny projekt oraz wizualizację. Marka również podejmuje się współpracy z projektantami oraz architektami, którzy oczekują indywidualnego podejścia do każdej realizacji. Kluczowym elementem jest możliwość mebli na wymiar.

Mając do dyspozycji rozbudowany park maszynowy wykonuje meble do salonu, sypialni, kuchni, jadalni, gabinetu, pokoju młodzieżowego, przedpokoju oraz powierzchni komercyjnych i usługowych. 

Technika wykonania oraz materiały są selekcjonowane według potrzeb klienta. Możliwość wyboru pozwala na dowolna kompozycje oraz miejsce mebli na wymiar Myszków, meble na wymiar Katowice, szafy i garderoby na zamówienie.

U klienta wykonujemy pomiar oraz wstępny projekt. Pełniami usługi na całym Śląsku. Montujemy kuchnie na wymiar Katowice, Gliwice, Bielsko -Biała.

Meble kuchenne na wymiar Katowice

Wieloletnie doświadczenie oraz własna produkcja frontów kuchennych drewnianych jest atutem mebli kuchennych na wymiar. Ponadto do każdego zamówienia wykonywana jest indywidualna wycena oraz projekt.

Kuchnie na wymiar Katowice w oparciu o wysokiej klasy systemy szafkowe takich firm jak: PEKA, BLUM, HETICH gwarantują wieloletnie użytkowanie. Co więcej, jako firma z wieloletnim stażem na ryku, zaufały nam najlepsze marki sprzętu AGD. Małe AGD do zabudowy z różnych półek cenowych gwarantując satysfakcje użytkowania. Szeroki wybór szafek do zabudowy wysokich do kuchni oraz niskich na piekarnik, mikrofalówkę.

Na zamówienie zmieniamy wysokość szafek kuchennych od klasycznych 83 cm do wysokich metrowych. W meblach na wymiar kierujemy sie najnowszymi trendami oraz ponadczasowymi wzorami. Technologicznie proponujemy klientom ciekawe rozwiązania, typu wysokie cargo do kuchni nowoczesnych oraz klasycznych drewnianych,  w rozsądnych cenach.

Szafy i garderoby na wymiar

Szafy i garderoby do zabudowy i projekt garderoby.  Ponadto perfekcyjne wykonanie garderoby ze skosem oraz garderoby poddasze przy drewnianych belkach w stylu nowoczesnym i klasycznym. Wysokie zabudowy oraz drzwi przesuwne lub łamane i klasyczne otwierane.

Meble na wymiar Katowice już od lat cieszą się popularnością wśród Klientów indywidualnych. Ponadto garderoba z nowoczesnym, niewidzialnym systemem przesuwnych drzwi, idealnie nadaje się do czterodrzwiowej szafy. Projektujemy oraz wykonujemy najbardziej skomplikowane garderoby i szafy pod skos na wymiar.