Jadalnia

Jadalnia to przestrzeń która łączy kuchnię z salonem. W centralnym miejscu jadali zawsze znajduje się stół. To właśnie przy nim tak bardzo uwielbiamy zasiadać podczas rodzinnych obiadów czy tez towarzyskich spotkań. Pamiętaj jednak aby stół do jadalni był drewniany lub fornirowany. Jest najważniejszy element stołu, który tworzy historię domu i domowników.
Ile osób tyle upodobań, w naszej ofercie znajdziesz okrągły stół do jadalni z dużym rozkładaniem, drewniany stół prostokątny w stylu glamour oraz wiele innych stołów kwadratowych. Aby kompleksowy obsłużyć naszego klienta wykonujemy stoły na wymiar w dowolnym rozmiarze. Co więcej specjalizujemy się w stołach XXL na 12, 18 i więcej osób. Naszą ofertę stołów poszerzyliśmy o stoły na jednej nodze, tak zwanej kolumnie oraz wprowadziliśmy ciekawy model stołu na płozie.
To co jest najważniejsze dla nas podczas produkcji stołów do jadalni to ich jakość. Blaty naszych stołów odporne są na ciepło oraz alkohol oraz wiele innych czynników, pozwalających na wygodne funkcjonowanie.

Wyświetlanie 1–6 z 13 wyników