AktualnościSzafy i garderoby na wymiar

5 stycznia 2019
https://meblekarpinskikoza.pl/wp-content/uploads/2019/01/duża-szafa-z-miedzianymi-uchwytami_5-kopia-1280x720.jpg

Szafy i garderoby są kwestia bardzo indywidualną. Każdy klient chce jak najlepiej wykorzystać miejsce na szafę lub garderobę.  Garderoby przyjmują w domu różne kształty. Najczęściej klienci decydują się na indywidualne dopasowanie mebli do garderoby lub stworzenia projektu zabudowy szaf aby wszytko było funkcjonalne. Najważniejsze żeby była wygodna, półki były rozmieszczone na odpowiednie i racjonalne wysokości zaś system drzwi wygodny oraz wysokiej jakości. Wyodrębnić można kilka rodzai zabudowy na zamówienie, które wykonujemy.

  • garderoby lub szafy pod skos
  • szafy wolnostojące
  • szafy lub garderoby do zabudowy inaczej zwana szafa wnękowa

Co więcej, garderoba składać się może z zabudowy złożonej z półek pod sufit lub metalowych konstrukcji i wsporników zamkniętych za przesuwnymi drzwiami. Ponadto doskonałym dodatkiem są lustra. Lustro w szafie może być dodatkiem dekoracyjnym lub znajdować się na jednych z drzwi szafy. Lustro można zamontować tak że w szafie na wewnętrznej stronie drzwi lub jako przesuwny

Ilość dodatkowych akcesoriów w szafie ograniczona jest tylko przez ilość miejsca. Ponadto jako wieloletnia firma, produkujące meble na wymiar, używamy dedykowanych systemów. Nasze szafy produkowane są w oparciu o system Hettich.

Fronty w szafie są indywidualną koncepcją klienta. Szeroki wybór kolorystyki oraz oklein naturalnych w dowolnym wybarwieniu. Styl industrialny w garderobie z delikatnym akcentem metalu bądź szarość połączona z białym szkłem. Szafy na wymiar w kolorze białym z miedzianymi uchwytami meblowymi.