Sypialnia glamour- Twoja luksusowa sypialnia z łóżkiem w stylu glamour

łóżko glamour szare tapicerowane pikowane na wymiar w stylu nowojorskim hampton na nożkach białych

Sypialnia w stylu glamour już nie musi być zarezerwowoana tylko do dużych wnętrz. W naszej ofercie łóżek glamour znajdziesz wzory, które wykoanmy dla Ciebie pod ścisle określone wymagania.

Sypialnia w stylu glamour kojarzy nam się z łóżkiem o wysokim, tapicerowanym zagłowiu i pieknymi przeskalowanymi szafkami nocnymi. Ponadto na każdej z tych szafek powinna znajdować się lampa z dużym abażurem. Ale czy koniecznie? Może warto skupić się na charakterystycznych detalach i fakturach np. takich jak: welurowa tkanina z połyskiem, pikowane zagłowie w łóżku. Na ścianach warto zawiesić lustra, które optycznie powiększą naszą sypialnię glamour.

Projektując meble w stylu glamour w naszej manufakturze mebli, szczególną uwagę przykładamy do jakości. Aby tkanina łóżka nie tylko wyglądała ale i była trwała. Dzięki temu że produkujemy meble pod indywidualne zamówienie jesteśmy w stanie wykonać dany model łóżka w różnej konfiguracji. Przykładowo, tapicerowane łóżko w stylu glamour do samej ziemi, brzmi wspaniale, ale czy funkcjonalnie na dłuższy okres czasu? O tym już w następnym akapicie.

Łóżko glamour- luksusowe łóżko w centrum sypialni

Centralne miejsce w sypialni należy do łóżka i, to one tak naprawdę swoim wyglądem, kolorystyką i tkaniną nadaje charakteru sypialni glamour. Łóżko w stlu glamour powinno wyróżniać się wysokim pikowanym lub przeszywanym zagłowiem w tkaninie velcet, welur lub skórze. I tutaj odpowiedź na ww. pytanie, nasza firma wykona dla Ciebie łóżko w skórze wokół a zagłowie w tkaninie. Ma to wiele zalet w użytkowaniu oraz sprzątaniu wokół łóżka.

Ponadto chcąc stworzyć luksusowe wrażenie w sypialni warto zadbać o szczegóły. W naszych pikowanych łóżkach zakładki układane są ręcznie, co daje niezwykle orginalny i ekskluzywny efekt. Jeżeli zależy Ci na lekkości w sypialni glamour, polecamy łóżko na nóżkach, nie wyklucza ono pojemnika na pościel. Co więcej, u nas ujednolicisz styl glamour, którego łatwo przeforsować, dzięki tym samym nóżką w łóżku i szafkach nocnych.

Styl glamour jest pełny blasku i efekty bling, tutaj zdecydowanie królują chromowane dodatki takie jak: kryształowe uchwyty, żyrandol nad łózkiem, lustro w oprawie.

Drewniane łóżko glamour- wysoki połysk nie tylko w dodatkach

Dla klientów, których nie do końca przekonuje w pełni tapicerowane łóżko, posiadamy przepiękną i luksusową alternatywę. Kolekcja Cristal glamour, to ewenementy któy łączy ręczną rzemieślniczą prace z nietuzinkowym wzornictwem. Drewniana konstrukacja łóżka o delikatnej formie i profilowanym zagłowiu jest czymś niespotykanym. Taka sypialnia na pewno znajdzie zwolenników luksusowego stylu glamour.

Jeżeli marzysz o własnej sypialni w stylu glamour skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub dzięki komunikatorowi. Cały proces zamówienia opisany został na stronie etapy współpracy. Ponadto pamiętaj że wszytki meble wykonujemy na wymiar oraz pod wybraną kolorystykę, to na pewno ułatwi Ci decyzje o wymarzonej sypialni w stylu glamour.