Ile kosztują meble na wymiar ? – Ile powinny kosztować meble na zamówienie wysokiej jakości z drewna u stolarza

Drewniane meble na zamówienie to produkt luksusowy w dzisiejszych czasach, ponadto gdy projektowane meble wykonane są z drewna. Ponadto przestrzeń w której planujemy zamieszkać lub ją remontujemy wymaga przemyślenia. Zaś inwestowanie w meble na wymiar do kawalerki lub do wynajmowanego mieszkania na krótki okres jest nie opłacalne. Pierwszym pokojem wykonywanym na wymiar jest kuchnia. To od niej zaczyna się pierwszy etap urządzamy ale o tym, jak poprawnie urządzić kuchnie na wymiar to później.

Stół z dużym rozkładaniem do jadalni. TOP of the TOP w naszych domach. Miejsce odpoczynku, pracy i świętowania. Najważniejszy element, który łączył pokolenia od wieków. Stół powinien być stabilny- to warunek konieczny. Ponadto coraz większą popularnością cieszą się stoły do jadalni z rozkładaniem. Mają one wiele zalet takich jak:  Stół z rozkładaniem nie zajmuje aż tyle miejsca w porównaniu do dużego stołu okazjonalnego jak kiedyś.

W panelu naszych realizacji znajdą państwo przykłady stołów wykonanych pod zamówienie klienta. Stoły z możliwością rozkładania dużego i małego.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM PROJEKTANTEM WNĘTRZ

MONIKA KOZA

TEL. KOM.: +48 888 273 297

E-MAIL: BIURO@MEBLEKARPINSKIKOZA.PL