Karpinski-Koza – Producent mebli na wymiar w Katowicach – Rodzinna firma z 56 letnią tradycją

producent mebli na wymiar katowice, meble kuchenne nowoczesne i klasyczne, hokery, wysokie szafki kuchenne

Jesteś z Katowic? Planujesz remont lub zakup mebli na wymiar? Ale za bardzo nie wiesz jak się za to zabrać, w co pójść. Zastanawiasz się tak naprawdę, czym jest wykonanie mebli na wymiar przez stolarza i kto zrobi to najlepiej? Trafiłeś idealnie!

Jesteśmy producentem mebli na wymiar z Dobrodzienia od 1965 roku. Dla naszych klientów tworzymy meble i wnętrza o wysokiej jakość z dużym nastwieniem na funkcjonalność oraz jakość i estetykę. Jako producent mebli na wymiar dla klientów z Katowic oraz całej Polski wyróżniamy się materiałami z których produkujemy meble. Ponieważ w głównej mierze nasza oferta opiera się na meblach drewnianych o niepowtarzalnej formie. Kluczową rolą odgrywają również systemy zagranicznych i krajowych firmy, które usprawnią użytkowanie mebli.   

Meble kuchenne na wymiar Katowice – od inspiracji po projek i realizację

Wiemy jak bardzo meble kuchenne i urządzenia są ważne dla dobrego oraz sprawnego funkcjonowania. Ponadto nic bardziej nie liczy się w kuchni jak wygoda i miły wygląd dla oka. Aby mebel kuchenne dla mieszkańców Katowic, Gliwic, Zabrza i okolic cieszyły oko wykonamy pomiar oraz dokładny projekt wraz z wizualizacją. Co więcej, zaproponujemy więcej niz jedno rozwiązanie aby rozważyć wszystkie opcje.

Nowoczesna Kuchnia na Wymiar z lakierowanymi frontami

Biała kuchnia na połsyk w stylu nowoczesnym to hit ostnich lat. Wysokiej jakości polerowane fronty w kolorze białym ale równż szarym, zielonym lub granacie i innych kolorach NCS zamówisz u nas. Wykanamy dla Ciebie projekt nowoczesnej kuchni na wymiar w połączeniu z drewnianymi blatami lub kamiennopodobnymi. Warto takie połączenie zastowosać w górnych szafkach aby podkreślić kontrast naturalnych materiałów z kuchennymi frontami na wysoki połsyk.

Klasyczne kuchnie na wymiar z jadalnia w stylu prowansalskim

Klasyczne kuchni na wymiar z otwarta jadalnią tworzą bardzo ciepła atmosferę w domu. Otwarta przestrzeń kuchenna w połączeniu z jadalnią jest praktyczna i nie przytłacza. Ponadto życie rodzinne może przybierać różne formy. Od gotowania w kuchni po pracę przy klasycznej wyspie kuchennej. Ponadto Klasyczna kuchnia genialnie wygląda zarówno w jasnych jak i ciemnych kolorach. Fronty kuchenne mogą być wykonane z drewna lub frezowanego mdf. Opcji u nas klienci znajdą wiele. Każda z tych możliwości różni się od siebie cenowo, dzięki czemu jesteśmy w odpowiedni sposób trafić do każdego klienta.

Szczegóły oferty znajdziesz na stronie https://meblekarpinskikoza.pl/meble-na-wymiar/slask/katowice/