Czym się zajmujemy

Producent mebli na wymiar klasycznych i nowoczesnych. Meble drewniane w szerokiej ofercie mebli do sypialni, garderoby, meble kuchenne.

 

Kontakt

ZADZWOŃ   +48 888 273 297

NAPISZ         BIURO@MEBLEKARPINSKIKOZA.PL

ODWIEDŹ    46-380 dOBRODZIEŃ

UL. WOJSKA POLSKIEGO 41

Meble Dobrodzień otrzymał prawa miejskie w 1374 roku. To miasto w województwie opolskim o bardzo dużych tradycjach rzemieślniczych w zakresie projektowania i wytwarzanie mebli. Meble z Dobrodzienia to marka znana w całej Europie. Rodzinne firmy i umiejętności przekazywane z pokolenia na pokolenia.

Firma Karpiński i Koza produkuje meble od 1965 roku – jest przykładem rodzinnego biznesu, który połączył swoje doświadczenie i umiejętności, w celu sprostania wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Rozwinięty park maszynowy oraz wysoka jakość wykonania, jest naszą wizytówką. Jako jedni z nielicznych od podstaw produkujemy drewniane meble, które następnie trafiają na rynek pod wizytówką meble Dobrodzień.

Marka Manufaktura mebli K&K z Dobrodzienia dostępna jest dla klientów indywidualnych jak i komercyjnych. Na życzenie wykonujemy wizualizacje wnętrz. Co więcej, jako trzecie pokolenie rodzinnej marki prowadzimy usługi w zakresie projektowania wnętrz i szerokiego doradztwa.

Ponadto oferta mebli obecna jest w sklepie internetowym tomeble.pl. Tam również znajdą Państwo historie firmy meble Dobrodzień jak i również uzyskają kilka przydatnych wskazówek dotyczących akcesoriów, dodatków, inspiracji wnętrz oraz ciekawych realizacji.

Meble Dobrodzień na zamówienie to gwarancja jakości. Szeroka działalność na terenie meble na wymiar Katowice oraz realizacje meble na zamówienie Wrocław. Ponadto jesteśmy w pełnej dyspozycji w naszym salonie firmowym.

Ponad 50 lat produkcji oraz projektowania poszerzyło naszą wiedzę do możliwości opracowanie kilkudziesięciu patentów technicznych pomagających naszym klientom w łatwiejszym użytkowaniu mebli. Meble na wymiar oraz meble drewniane pod zamówienie są indywidualnie wyceniane. Zapewniany kompleksową obsługę. Transport i Montaż u klienta.

Meble Karpiński&Koza z Dobrodzienia to jakość, tradycja i profesjonalizm. Obserwujcie nas i czekajcie na nowości mebli na wymiar Dobrodzień

 


Jako firma oferujemy naszym klientom indywidualny projekt oraz wizualizację wnętrza, chętnie podejmujemy współpracę z projektantami oraz architektami.

Wykonujemy meble do salonu, sypialni, garderoby, meble kuchenne na wymiar ,

drewniane stoły i krzesła jako meble do jadalni , meble do pokoju młodzieżowego, meble łazienkowe, meble do przedpokoju.

Podejmujemy się również realizacji pomieszczeń komercyjnych oraz usługowych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-MAIL: BIURO@MEBLEKARPINSKIKOZA.PL

ZADZWOŃ: +48 888 273 297

                         +48 606 725 392

ODWIEDŹ NAS W NASZEJ SIEDZIBIE FIRMY

UL. WOJSKA POLSKIEGO 41

46-380 DOBRODZIEŃ

 Jesteśmy czynni w każdy dzień tygodnia od 7.00 do 19.00

wraz z weekendami i niedzielami,

RÓWNIEŻ niehandlowymi.