Meble Dobrodzień- miasto stolarzy o niezwykłej historii i wzorach drewnianych mebli na wymiar

meble na wymiar dobrodzien, katowice, gliwice- targi wnetrz i mebli na wymiar krakow

Meble Dobrodzień- miasto stolarzy od ponad 200 lat

Meble z Dobrodzienia znane są od ponad 200 lat w całej Europie. Rodzinni producenci mebli na wymiar od wieków tworzą nieprzeciętne wzory, opracowują coraz to lepszą technologie a to wszytko na podstwanie tradycji rzemieślnictwa. Manufaktura Mebli Karpinski Koza tworzy meble na wymiar w dobrodzieniu od ponad 50 lat to my. Jesteśmy rodzinną firmą rodzinną skupioną na rozwoju, nie tylko tym materialnym, maszynowy ale również na rozwoju intelektualnym i wzorniczym. Projektujemy oraz wykonujemy drewniane meble na wymiar do domu, mieszkań oraz innych przestrzeni komercyjnych.

Drewnien meble lepsze niż inne.

Dla Ciebie zaprojektujemy i wykonamy drewniane meble na wymiar do wnętrz klasycznych i nowoczesnych. Drewnine meble to nie tylko piękny wygląd i niograniczona forma. Meble wykonane z naturalnych materiałów pozytywnie wpływają na ciepły wygląd wnętrza oraz jakość funkcjnowanie i relaksu. Ponadto nasze meble wyposażamy w dodatkowe systemy regionalnych i zagranicznych firmy, dzięki czemu stają się funkcjonalne i bardziej trwałe.

Drewniane meble na wymiar naszej produkcji wykonujemy z selekcjonowanych materiałów o wysokiej jakości, co więcej do ich obróbki używamy szeregu maszyn o różnej technologii z naszego parku maszynowego. Aby produkt był taki jak na projekcie wykonujemy wiele próbek, które realistycznie oddają kolorytykę lub kształt przed ostateczną produkcją i montażem u Ciebie. Wierzymy że indywidualne podejście do każdej realizacji jest tym czego szukasz. Tak samo jak każda kobieta marzy o sukni szytej na nią tak samo my szynejmy dla Ciebie meble na wymiar.

Dominacja drewna w domu to jedne z kluczowych trendów w dzisiejszym designie. Ponadto przytulna atmosferę wnętrza podkreślą naturalne dodoatki w postaci futra, skóra, włniane pledy. Niezapomniny zapach drewnianych mebli w zestawieniu z nastrojowymi świecemi idelanie sprosta każdej sytuacji a wnętrze stanie w obliczu ciepłej oazy w mroźne dni.

Drewniane meble nie zawsze muszą być stylowe.

Czy drewniene meble to klasyczne meble? czy drewniane meble przytuliły do siebie wyobrażenia o ciężkich, stylowych meblach?

Na te pytania wiele osób odpowiada jendoznacznie- TAK. Większości osób, drewniane meble kojarzą się z meblościankami, rzeźbami. Jednak nie koniecznie tak to wygląda w rzeczywistości. Drewniane meble to piękny, delikatny design lat 50 i 60, to również meble skandynawskie, które oparte są na litych, drewnianych elementach oraz meble industrialne, które pomimo masywnego wyglądu przez metalowe elementy, są wykonane z drewna lub forniru. My zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie drewniane meble i te klasyczne i te nowoczesne.

Skontaktuj się z nami 

Monika Koza          888 273 297

Kornelia Karpinski         606 725 392

E-mail: biuro@meblekarpinskikoza.pl

meble na wymiar dobrodzien do gabinetu z biblioteka na wymiar
meble dobrodzien- producent sypialni z dobrodzienia

Meble Dobrodzień z Manufaktury mebli Karpinski Koza