Czym się zajmujemy

Producent mebli na wymiar klasycznych i nowoczesnych. Meble drewniane w szerokiej ofercie mebli do sypialni, garderoby, meble kuchenne.

 

Kontakt

ZADZWOŃ   +48 888 273 297

NAPISZ         BIURO@MEBLEKARPINSKIKOZA.PL

ODWIEDŹ    46-380 dOBRODZIEŃ

UL. WOJSKA POLSKIEGO 41

Manufaktura Mebli Karpinski Koza z Dobrodzienia na Targach Wnętrz w Krakowie

Czerwiec wita nas upalnie, pogoda bajeczna, a my wspominamy jeszcze majowe targi w Krakowie!

Meble na wymiar Dobrodzień obecne wśród najlepszych wystawców aranżacji wnętrz! Kto nie miał możliwości odwiedzić Expo Kraków, zapraszamy śledzenia nas na social media.

Jakość, funkcjonalność, elastyczność to hasła przewodnie i cel z którym znaleźliśmy się na targach. Meble do salonu na wymiar oraz stół do jadalni o charakterystycznej podstawie. Ponieważ jesteśmy manufakturą mebli drewnianych na Targach Wnętrz przedstawiliśmy komplet mebli sypialnianych wykonanych z dębu olejowanego. Ponadto wkomponowaliśmy w nasze stoisko różnego rodzaju dodatki do wnętrza, takie jak pikowana pufa Lazorette, konsolka w bieli Pibiano z meblowymi uchwytami oraz ławę o ciekawej podstawie z kolekcji Matrix.

To wszytko niedługo będzie można znaleźć na naszym sklepie internetowym, ZAPRASZAMY 🙂

Meble Karpiński&Koza z Dobrodzienia to jakość, tradycja i profesjonalizm. Ponadto, razem z targami napływają do naszej oferty nowości. Obserwujcie nas i czekajcie na nowości mebli na wymiar Dobrodzień!

Zobacz również projekty kuchni na wymiar klasycznych i nowoczesnych, które często stanowią bazową część naszych domów i integrują wnętrz.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-MAIL: BIURO@MEBLEKARPINSKIKOZA.PL

ZADZWOŃ: +48 888 273 297

                         +48 606 725 392

ODWIEDŹ NAS W NASZEJ SIEDZIBIE FIRMY

UL. WOJSKA POLSKIEGO 41

46-380 DOBRODZIEŃ

 Jesteśmy czynni w każdy dzień tygodnia od 7.00 do 19.00

wraz z weekendami i niedzielami,

RÓWNIEŻ niehandlowymi.