Klasyczne meble da Vinci

klasyczne meble do salonu i pokoju w wolnym miejscu stoi konsolka na nogach ludwik, w kolorze ciemny, wykonana z drewna z szufladami, półka oraz mosiężnymi uchwytami

Klasyczna kolekcja mebli, która łączy w sobie meble do salonu, jadalni, gabinetu oraz przedpokoju i garderoby.

Kolekcja da Vinci jest bardzo elegancka a jej wykonanie świadczy o najwyższej jakości mebli oraz oryginalnym wzornictwie, które jest niepowtarzalne. Każdy zestaw mebli z kolekcji da Vinci składa sie z wielu mebli, które można wykonać na zamówienie w dowolnej kolorystce. Ponadto klasyczne meble naszej kolekcji w wnętrzu wyglądają bardzo ekskluzywnie. Podkreślają to takie szczegóły jak komoda z bocznymi listwami o ciekawych frezach oraz ręcznie wykonanych rzeźbach. Witryny, biblioteki oraz regały na książki wykończone są ozdobnym, frezowanym, drewnianym wieńcem, który podkreśla charakter klasycznej kolekcji. Co więcej, drewniane fronty w szafkach, komodach, witrynach mają ciekawą frezowana ramkę. Która w przeciwieństwie do sieciowych mebli klasycznych, jest szeroka i okazała.

 

Klasyczne meble do salonu i pokoju kolekcja da Vinci

Klasyczne meble do salonu/ pokoju z kolekcji da Vinci to szeroka gama najróżniejszych mebli dzięki którym urządzisz klasyczny salon.

Najczęściej w skład mebli do salonu, czy też pokoju wchodzi witryna, komoda, szafaka rtv oraz stolik kawowy. Aby wizualnie powiększyć wnętrza nad komodą warto powiesić lustro w drewnianej ramie wykonane na wymiar. Między komodą a witryną w klasycznej kolekcji mebli do salonu można zauważyć spójność, komoda stanowi dolną cześć witryny. Takie zestawienie w salonie odzwierciedla spójność oraz porządek wyposażenia wnętrza.

Klasyczne meble do gabinetu z kolekcji da Vinci

Eleganckie meble do gabinetu z kolekcji da Vinci wykonane z drewna bukowe okleinowanego fornirem czereśnia amerykańska. Komplet mebli do gabinetu w klasycznym stylu składa się z biblioteki, regału na ksiązki, biurka, krzesł biurowego, szezlonga.