SIŁA RZEMIEŚLNICTWA W RODZINIEManufaktura Mebli Karpinski-Koza

Sztuka rzemiosła od ponad 50 lat. Ręczne wykonanie, najwyższej jakości akcesoria oraz doskonała funkcjonalność, połączona z estetyka wykonania.

NATURA  –   ESTETYKA  –   FUNKCJONALNOŚĆ

od 1965 roku na rynkuO Nas

– Doświadczenie
– Tradycja
– Współczesne wzornictwo

Jesteśmy rodzinną firmą, która została założona w 1965 roku.

Rozwijając i wspierając tradycję rzemiosła przez te wszystkie lata podążamy za obowiązującymi trendami, nie tracąc jakości wykonywanych mebli.

Mottem naszej firmy jest jakość, funkcjonalność i estetyka. Aby wszystkie te trzy zasady były zawsze obecne, indywidualnie podchodzimy do każdego z naszych klientów, dając wieloletnią gwarancje na nasze meble, sofy, tapicerki.

Nasza szeroka oferta obejmuje możliwość umeblowania całego domu, począwszy od przedpokoju, garderoby, kuchni, jadalni, salonu, sypialni aż do pokojów młodzieżowych czy też łazienek W naszej ofercie można znaleźć również różnego rodzaju akcesoria z naszej bądź innych marek, które dopełnia wygląd wnętrza z naszymi meblami.
Dzięki szerokim gałęziom, w naszej ofercie można znaleźć meble do salonu, sypialni, kuchni, jadalni, przedpokoju, gabinetu, garderoby oraz do pokoju młodzieżowego w stylu klasycznym, nowoczesnym, glamour oraz Art deco.

Jako jedna z wyróżniających się firm na rynku meblarskim, szanując zawód rzemieślniczy specjalizujemy się w tworzeniu mebli ze szlachetnych gatunków drewna oraz okleiny: czereśni amerykańskiej oraz europejskiej, jaworu, dębu. Wykonujemy meble na zamówienie w kolorach: orzech, mahoń, teik, dąb rustykalny i innych

Technologia

Pomimo szeroko rozwiniętej technologii prace nad detalami jak i również spektakularne wykończenia wykonywane są ręcznie.

Naszą oryginalność wyrażamy w kilku zasadach:

  • Precyzja i orginalność ręcznych wykończeń
  • Czas który poświęcamy na wykonanie, aby efekt był jak najlepszy
  • Wspomaganie różnymi programami graficznymi jak i również szkic
Ręczne wykonanie
Indywidualny projekt
Wysoka jakość

PRZEJDŹ DO NASZEJ OFERTYOFERTA

- meble do salonu
– meble do kuchni
– meble do jadalni
– meble do sypialni
- meble do gabinetu
– meble młodzieżowe
- garderoby
– akcesoria, dodatki
All

Skontaktuj się z namiPotrzebujesz doradztwa?

Indywidualne podejście do klienta oraz bezpośredni kontakt pozwoli wejść nam w Twoje wymarzone wnętrze.

POMIAR - PROJEKT - WYCENA - REALIZACJA